Základní škola Vizovice, příspěvková organizace
v

Změny v rozvrhu pondělí 21. 1.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hlavenková Erika - HačV - DuMi Pet - - MiJa Krš
Koutná Jana Šim Čech - Gilg Hál Val - -
Macková Jitka - JunL JunL MatI MatI ValL - - - - -
Štachová Jitka - Slav .. -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Čechová Lydie
2 supl. (Kou nem) M 4.A 102 dohled
před 3. hod dohled Přízemí  
Dupalová Miroslava
3 supl. (HlaE nem) M 8.C 208 dohled
před 5. hod dohled Šatny  
Geržičáková Žaneta
8 odpadá 7.B (Chl) zrušeno
před 7. hod dohled 1. patro  
Gilgová Terezie
4 supl. (Kou nem) Aj 4.B (A43)+ 102 dohled
Hálová Adriana
5 supl. (Kou nem) Vla 4.A 102 dohled
Hanáčková Vladimíra
1 supl. (HlaE nem) M 9.C 212 dohled
Jüngerová Lenka
1 supl. (Mac nem) Dv 2.C dohled
2 supl. (Mac nem) Čj 2.C dohled
Kršáková Olga
8 supl. (HlaE nem) Příp 6.C 131 dohled
Masař Dominik
8 navíc 7.B (Dív) 056 do úvazku
8 odpadá 7.B (Dív) zrušeno
Matulíková Iveta
3 supl. (Mac nem) M 2.C dohled
4 supl. (Mac nem) Tv 2.C dohled
Mikuláštíková Jana
7 supl. (HlaE nem) Příp 8.A 131 dohled
Petrásková Lucie
4 supl. (HlaE nem) Příp 8.B 131 dohled
Slavíková Bronislava
5 supl. (Šta lék) Čj 4.C 108 dohled
Šimková Jitka
1 supl. (Kou nem) Čj 4.A 102 dohled
Valendinová Ivana
6 Šatny  
před 7. hod dohled Šatny  
Valendinová Lenka
5 supl. (Mac nem) Čj 2.C dohled
Změny v rozvrzích tříd
2.C
1 Dv supluje JunL (Mac)
2 Čj supluje JunL (Mac)
3 M supluje MatI (Mac)
4 Tv supluje MatI (Mac)
5 Čj supluje ValL (Mac)
4.A
1 Čj 102 supluje Šim (Kou)
2 M 102 supluje Čech (Kou)
4 Aj A43 102 supluje Gilg (Kou)
5 Vla 102 supluje Hál (Kou)
4.B
4 Aj A43 102 supluje Gilg (Kou)
4.C
4 Aj A43 102 supluje Gilg (Kou)
5 Čj 108 supluje Slav (Šta)
6 Tv odpadá (Šta)
6.C
8 Příp 131 supluje Krš (HlaE)
7.B
8 Dív 056 navíc Mas
8 Chl odpadá (GerZ)
8 Dív odpadá (Mas)
8.A
7 Příp 131 supluje MiJa (HlaE)
8.B
4 Příp 131 supluje Pet (HlaE)
8.C
3 M 208 supluje DuMi (HlaE)
9.C
1 M 212 supluje HačV (HlaE)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou